ul. Mokotowska 17/33

00-640 Warszawa

biuro@kongreskobiet.pl

  • Czarny Twitter Ikona
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

STOWARZYSZENIE KONGRES KOBIET

© 2019 by Stowarzyszenie Kongres Kobiet

Popierane przez Kongres Kobiet kandydatki w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które uznają, promują i deklarują, że będą wcielać w życie powyższe zasady Kongresu Kobiet:

 

OKRĘG nr 1 – POMORSKIE

Marta Abramowicz, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 3

Jolanta Banach, SLD-UP, miejsce 3

 

Stanisława Bujanowicz, PSL, miejsce 2

 

Marzena Dymczuk, Partia Zieloni, miejsce 3

 

Dorota Gardias, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 1

 

Elżbieta Jachlewska, Partia Zieloni, miejsce 1

 

Henryka Krzywonos - Strycharska, PO, miejsce 2

 

Monika Kwiatkowska, Partia Zieloni, miejsce 7

 

Magda Żurowska: koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 5

 

 

OKRĘG nr 2 – KUJAWSKO-POMORSKIE

 

Joanna Borowska, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 5

 

Ewa Kierzkowska, PSL, miejsce 6

 

Elżbieta Krzyżanowska, SLD-UP, miejsce 2

 

Kazimiera Szczuka: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 1 

 

 

OKRĘG nr 3 – PODLASKO-WARMIŃSKO-MAZURSKIE

 

Maja Antosik: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 3 

 

Ewa Hołuszko, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 9

 

Bernadeta Hordejuk, PO, miejsce 10

 

Barbara Kudrycka, PO, miejsce 1

 

Małgorzata Kowalska, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 1

 

 

OKRĘG nr 4 – MAZOWIECKIE - WARSZAWA

 

Agnieszka Grzybek: Partia Zieloni, miejsce 1

 

Danuta Hübner, PO, miejsce 1

 

Yga Kostrzewa: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 10

 

Wanda Nowicka: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 2

 

Katarzyna Olejnik:  Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 6

 

Katarzyna Piekarska, SLD-UP, miejsce 2

 

Nina Sankari: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 4

 

Ewa Sufin-Jacquemart, Partia Zieloni, miejsce 5  

 

Alicja Tysiąc: SLD-UP, miejsce 4

 

Anna Zawadzka, Partia Zieloni, miejsce 9

 

 

OKRĘG nr 5 - MAZOWIECKIE

 

Magdalena Nieckarz: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 6

 

Krystyna Suszyńska, koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 2

 

 

 

 

OKRĘG nr 6 - ŁÓDZKIE

 

Izabela Desperak: Partia Zieloni, miejsce 2

 

Anna Didowicz: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 7

 

Wioleta Krysiak, Partia Zieloni, miejsce 8

 

Agnieszka Łuczak: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 3

 

Bożena Ziemniewicz, PO, miejsce 9

 

 

OKRĘG nr 7 - WIELKOPOLSKIE

 

Paulina Banaś: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 4

 

Monika Kosińska, koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 10

 

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz: PO, miejsce 1

 

Katarzyna Kretkowska, SLD-UP, miejsce 3

 

Justyna Pankowska, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 6

 

Elżbieta Streker-Dembińska, SLD-UP, miejsce 6 miejsce 

 

Małgorzata Waszak, PO, miejsce 4 

 

 

 

OKRĘG nr 8 - LUBELSKIE

 

Paulina Lipińska, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 5

 

Barbara Nowacka: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 1

 

Dorota Polz - Gruszka: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 3

 

Dorota Wójcik: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 7

 

 

OKRĘG nr 9 - PODKARPACKIE

 

Krystyna Leśniak-Moczuk, SLD-UP, miejsce 4

 

 

OKRĘG nr 10 – MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIE

 

 

Elżbieta Bińczycka: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 2

 

Małgorzata Marenin, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 4

 

Monika Piątkowska, PSL, miejsce 6

 

Joanna Senyszyn: SLD-UP, miejsce 1

 

Agnieszka Stupkiewicz Turek: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 10

 

Róża Thun, PO, miejsce 1

 

Monika Żak: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 6

 

 

OKRĘG nr 11 - ŚLĄSKIE

 

Genowefa Grabowska: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 2 

 

Magdalena Konus, Partia Zieloni, miejsce 9

 

Agnieszka Kurant, PO, miejsce 6

 

Halina Sobańska: SLD, miejsce 3

 

Krystyna Szumilas, PO, miejsce 2

 

Kamila Tomczak, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 10

 

Katarzyna Zapart, SLD-UP, miejsce 7

 

 

OKRĘG nr 12 – DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKIE

 

Lidia Geringer de Oedenberg: SLD-UP, miejsce 1

 

Agata Nowacka, Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 6

 

Halina Szymiec-Raczyńska, PSL, miejsce 2

 

 

 

 

OKRĘG nr 13 - LUBUSKO-ZACHODNIOPOMORSKIE

 

Justyna Borzym, Polska Razem Jarosława Gowina, miejsce 3

 

Dorota Chałat: SLD-UP, miejsce 5  

 

Jolanta Fedak, PSL, miejsce 1

 

Magdalena Kasznia: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 10

 

Magdalena Kochan: PO, miejsce 10

 

Dorota Korczyńska: PSL, miejsce 3

 

Ewa Koś: Partia Zieloni, miejsce 1

 

Dorota Markiewicz: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 4

 

Agnieszka Odachowska: PSL, miejsce 8

 

Wiesława Osikowska, Partia Zieloni, miejsce 3 

 

Małgorzata Prokop-Paczkowska: Koalicja Europa Plus Twój Ruch, miejsce 2

 

Arabella Wojtasiewicz: Partia Zieloni, miejsce 10