Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Wybory samorządowe - nasze kandydatki

Dodano: 17 września 2018

21 października odbędą się wybory samorządowe. Jeśli nie wiesz, na kogo głosować, prezentujemy poniżej rekomendowane przez nas kandydatki. 

 

Kliknij w imię i nazwisko, by dowiedzieć się więcej o wybranej kandydatce.

 

Lista będzie sukcesywnie aktualizowana

 


M. St. Warszawa:

Agata Diduszko-Zyglewska - kandydatka na radną do Rady Miasta Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 9, pozycja nr 4

Katarzyna Gaik - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 4, pozycja nr 4

Aleksandra Gajewska - kandydatka na radną do Rady Miasta Warszawy z listy nr Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 8, pozycja nr 1

Olga Górna - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 2

Ewa Kacprzak-Szymańska - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 1, pozycja nr 1

Beata Kozłowska - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy z listy nr 5 SLD Lewica Razem, okręg nr 4, pozyzja nr 9

Bożena Krupińska - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Wola m. st. Warszawy z list KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 1, pozycja nr 7

Krystyna Krzekotowska - kandydatka na Prezydentkę m. st. Warszawy oraz kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z KW Światowego Kongresu Polaków, okręg nr 5, pozycja nr 1 

Magdalena Lipińska-Derlikowska - kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z listy Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 5, pozycja nr 6

Dorota Łoboda - kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z list Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 5, pozycja nr 2

Jolanta Miśkiewicz - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy z list nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 3, pozycja nr 2

Dagmara Misztela - kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z listy KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa, okręg nr 8, pozycja nr 1

Katarzyna Barbara Olejnik - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z Komitetu Wybieramy Bemowo z J. Dąbrowskim i BWS, okręg nr 5, pozycja nr 3

Sylwia Radomska - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Wola m. st. Warszawy z list nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 3

Anna Samczyk - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 5, pozycja nr 7

Agata Solecka - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 4

Sandra Spinkiewicz - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy z listy Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 5

Joanna Staniszkis - kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 6

Ewa Sufin-Jacquemart kandydatka do Sejmiku Województwa Mazowieckiego z listy nr 3 KW Partii Zieloni, okręg nr 1, pozycja nr 2

Monika Suska - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Praga płd/Rembertów m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, pozycja nr 5

Anna Szulgowicz - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 4

Aleksandra Wiener - kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z listy nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy, okręg nr 9, pozycja nr 7

Alicja Wydro - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy z listy nr 24 KW Miasto Jest Nasze – Ruchy Miejskie, okręg nr 4, pozycja nr 1

Katarzyna Zakrzewska - kandydatka na radną do Rady Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 3, pozycja nr 2

Małgorzata Żuber-Zielicz - kandydatka na radną do Rady m. st. Warszawy z list Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 4, pozycja nr 7


Województwo dolnośląskie:

Małgorzata Beślerzewska - kandydatka do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z listy nr 3 KW Partia Zieloni, okręg nr 3, pozycja nr 1

Renata Bujak-Ziółkowska - kandydatka do Rady Miasta i Gminy Trzebnica z listy Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 3, pozycja nr 1

Magdalena Dyderska - kandydatka do Rady Powiatu Średzkiego z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 3, pozycja nr 3

Mariola Fanselow - kandydatka do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z KW Partii Zieloni, okręg nr 3, pozycja nr 3

Irena Kamińska - kandydatka do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z list Partii Zieloni, okręg nr 2 (Góra, Milicz, Oleśnica, Oława, Strzelin, Środa Śl.,Trzebnica, Wołów, powiat wrocławski), pozycja nr 1

Anna Kowalczyk-Derlęgakandydatka do Rady Miasta Wrocławia z listy nr 19 KWW Wrocław dla Wszystkich, okręg nr 3, pozycja nr 7

Agnieszka Kubit - kandydatka na radną do Rady Miejskiej Wrocławia z Komitetu Bezpartyjnego Ruchu Obywatelskiego Jerzego Michalaka, okręg nr 4, pozycja nr 1 

Sylwia Kuranda-Laskowskakandydatka na radną do Rady Miasta Wrocławia lista nr 3 KW Partia Zieloni, pozycja nr 1 

Marta Lempartkandydatka na prezydentkę Wrocławia oraz do Rady Miasta Wrocławia z listy nr 19 KWW Wrocław dla Wszystkich, okręg nr 3, pozycja nr 1

Jolanta Niezgodzka - kandydatka na radną do Rady Miejskiej Wrocławia z KKW Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna, okręg nr 1, pozycja nr 8

Natalia Pancewicz - kandydatka na radną do Rady Miasta Wrocław z listy nr 19 KWW Wrocław dla Wszystkich, okręg nr 3, pozycja nr 1

Magdalena Rozwadowska - kandydatka na radną do Rady Miasta Wrocław z listy KWW Wrocław dla Wszystkich, okręg nr 6, pozycja nr 1

Monika Szymańska - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa dolnośląskiego z listy nr 3 KW Partia Zieloni, okręg nr 2, pozycja nr 3

Joanna Tatarkowska - kandydatka na radną do Rady Gminy Kobierzyce z list KWW Partii Zieloni, okręg nr 11

Irena Terpiłowska - kandydatka na radą do Rady Miejskiej Wrocławia z listy nr 3 KWW Partii Zieloni, okręg nr 3, pozycja nr 4

Aleksandra Tobis - kandydatka na burmistrzynię Szczawna-Zdroju, KWW Aleksandry Tobis

Agnieszka Wywrot kandydatka na radną do Rady Miejskiej Wrocławia z listy nr 19 KWW Wrocław dla Wszystkich, okręg nr 5, pozycja nr 1

Natalia Zatka - kandydatka na radną Rady Miejskiej Jeleniej Góry z listy KKW SLD Lewica Razem, lista nr 5, pozycja nr 2


Województwo kujawsko-pomorskie:

Joanna Czerska-Thomas - kandydatka na radną do Rady Miasta Bydgoszczy z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 2, pozycja nr 1

Anna Sawicka - kandydatka do Sejmiku Województwa kujawsko-pomorskiego z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 3, pozycja nr 3

Agnieszka Walczak - kandydatka na radną do Rady Miasta Włocławka z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 2, pozycja nr 1

Anna Wołek - kandydatka na radną do Rady Miasta Torunia z listy Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 5

Danuta Zdrojewska - kandydatka na burmistrzynię Chełmży, KWW Danuty Zdrojewskiej 


Województwo lubelskie:

Elwira Borowiec - kandydatka na radną do Rady Gminy Kurów z KWW Gminy Kurów, okręg nr 3, pozycja nr 15

Magdalena Długosz kandydatka na prezydentkę Lublina oraz do Rady Miasta z KWW Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski, okręg nr 1, pozycja nr 1

Agnieszka Klimczuk - kandydatka na radną do Rady Miasta Zamość z KWW Zamojska Koalicja Obywatelska, okręg nr 1, pozycja nr 1

Bożena Lisowska - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa lubelskiego z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, pozycja nr 2

Maja Zaborowska - kandydatka na radną do Rady Miasta Lublin z KWW Krzysztof Żuk, okręg nr 1, pozycja nr 1


Województwo lubuskie:

Agnieszka Czaczkowska - kandydatka na radną Rady Powiatu Międzyrzeckiego z listy nr 11 KWW Powiat dla Mieszkańców, okręg nr 4, pozycja nr 6

Wioleta Kotwas - kandydatka do Rady Powiatu Międzyrzeckiego z listy KWW 3xM Porozumienie dla Powiatu, okręg nr 3, pozycja nr 1

Anita Kucharska Dziedzic - kandydatka na Prezydentkę Zielonej Góry z Ruchu Miejskiego Zielona Góra i na radną  okręg nr 5, pozycja nr 1

Elżbieta Anna Polak -  kandydatka do Sejmiku Województwa Lubuskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej, pozycja nr1, lista nr 4, okręg: miasto Zielona Góra, powiat zielonogórski.


Województo łódzkie:

Magdalena Gałkiewicz - kandydatka na radną do sejmiku Województwa Łódzkiego z listy nr 3 KW Partia Zieloni, okręg nr 1, pozycja nr 1 

Aleksandra Knapik - kandydatka na radną do Rady Miasta Łodzi z listy nr 14 KWW TAK!, okręg nr 1, pozycja nr 2

Monika Mamulska - kandydatka na radną do Rady Miasta Łodzi z listy nr 14 KWW TAK!, okręg nr 3, pozycja nr 1

Agata Stacewicz - kandydatka na radną do Rady Miasta Łodzi z listy KWW Hanny Zdanowskiej Łódź, okręg nr 6, miejsce nr 5

Bożena Ziemniewicz - kandydatka do Sejmiku Województwa Łódzkiego z list Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 6


Województwo mazowieckie:

Barbara Dylejko-Menin - kandydatka na radną do Rady Miasta Otwocka z KWW Samorządowa Inicjatywa Mieszkańców, okręg nr 1, pozycja nr 1


Województwo podlaskie:

Beata Teresa Siemaszko - kandydatka do Rady Powiatu Siemiatyckiego z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, pozycja nr 1


Województwo pomorskie:

Katarzyna Burchacka-Klimczuk - kandydatka na Wójcinę Gminy Puck z listy nr 14 KWW Lepsza Gmina Puck, okręg nr 4, pozycja nr 1

Elżbieta Jachlewska - kandydatka na Prezydentkę Miasta Gdańska, kandydatka na radną do Rady Miasta Gdańska z listy nr 12 Ruchu Społecznego Lepszy Gdańsk, pozycja nr 1

Barbara Kijewska - kandydatka do Rady Miasta Sopot z KWW „Kocham Sopot”, okręg nr 4 pozycja nr 2

Barbara Podruczna-Mocarska - kandydatka na radną do Rady Miasta Ustka z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 4, pozycja nr 4

Danuta Wawrowska - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa Pomorskiego z Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1 (powiaty: Słupsk, Lębork, Bytów, Chojnice, Miastko), pozycja nr 1


Województwo śląskie:

Ewelina Auguścik - kandydatka na radną do Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój z listy KWW Stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie, okręg nr 2, pozycja nr 1

Aleksandra Ewa Banot - kadnydatka do Sejmiku Województwa Śląskiego z KKW SLD Lewica Razem, okręg nr 1, pozycja nr 3

Alina Bednarz - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa Śląskiego z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 2 (katowicki), pozycja nr 3

Joanna Górna - kandydatka na radną do Rady Miasta Częstochowy z listy KWW Wspólnie dla Częstochowy, okręg nr 2, pozycja nr 2

Małgorzata Groniewska - kandydatka na radną do Rady Miasta Siemianowice Śląskie z KKW SLD Lewica Razem, okręg Centrum, pozycja na 1

Anna Karwot - kandydatka do Sejmiku Województwa Śląskiego z KW Kukiz 15, okręg nr 4, pozycja nr 1

Beata Langosz - kandydatka na radną do Rady Miasta Bytom z KWW Andrzeja Panka, okręg nr 4, pozycja nr 2

Ewa Machura - kandydatka na radną do Rady Miasta Katowice z listy nr 4 Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 3, pozycja nr 5

Monika Pniakowska-Syska - kandydatka na radną Rady Miasta Myszkowa z listy  KWW Samorządowa Inicjatywa Lewicy, okręg nr 2, pozycja nr 2  

Halina Sobańska - kandydatka na radną do Rady Miasta Sosnowca, Komitet Wyborczy SldLewicaRazem, pozycja nr 3

Joanna Stępień - kandydatka na radną do Rady Miasta Bytom z Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 1 

Janina Szymańska - kandydatka na Prezydentkę Miasta Jastrzębie-Zdrój, KWW Stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie


Województwo świętokrzyskie:

Beata Dziewit - kandydatka na radną Rady Powiatu Skarżyskiego z listy nr 4 KKW Koalicja Obywatelska Platforma .Nowoczesna, okręg nr 2, pozycja nr 7

Iwona Marczakkandydatka do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z KKW Koalicja Obywatelska Platforma .Nowoczesna, okręg nr 1, pozycja nr 3

Małgorzata Diana Marenin - kandydatka na radną do Rady Miasta Kielce z listy KKW Sld Lewica Razem, okręg nr 1, pozycja nr 1


Województwo warmińsko-mazurskie:

Grażyna Binek - kandydatka na radną Rady Gminy Dywity, Różnowo z listy KWW Henryk Pach, okręg nr 14, pozycja nr 17

Maria Wanda Dzienisiewicz - kandydatka na radną Rady Miasta Olecka z listy nr 14 KWW Marcina Czekay, okręg 1, pozycja nr 1

Monika Falej - kandydatka na Prezydentkę Miasta Olsztyna z KKW „Wspólny Olsztyn” i na radną Rady Miasta Olsztyn okręg nr 3, pozycja nr 1

Agnieszka Falkowska - kandydatka do Rady Powiatu Olsztyńskiego z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 3, lista nr 4, pozycja nr 1

Jadwiga Król - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa Warmińsko Mazurskiego z Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 3, pozycja nr 5

Teresa Lubaszewska - kandydatka na radną do Rady Powiatu Elbląskiego z Koalicji Obywatelskiej, okręg wyborczy nr 3 (Gminy Rychliki, Markusy i Gronowo Elbląskie), pozycja nr 2

Ewa Ostrowska - kandydatka do Rady Powiatu Giżyckiego z listy PSL nr 2, okręg nr 1, pozycja nr 9

Zofia Wojciechowska - kandydatka do Rady Powiatu Mrągowskiego z listy KWW "Tak dla zmiany", okręg nr 1, pozycja nr 2


Województwo wielkopolskie:

Dorota Bonk-Hammermeister - kandydatka na Prezydentkę Miasta Poznania oraz na radną do Rady Miasta Poznania z listy KWW Społeczna Koalicja Prawo do Miasta, okręg nr 1, pozycja nr 1

Ewa Irena Jacaszek - kandydatka na radną do Rady Miasta Konina z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 3, pozycja nr 5

Joanna Jaśkowiak - kandydatka do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z list Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 7

Ewa Jeżak - kandydatka na radną do Rady Miasta Konin z KWW Towarzystwo Samorządowe, okręg nr 3, pozycja nr 1

Iwona Kamińska Lech - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 2

Katarzyna Kierzek-Koperska - kandydatka na radną do Rady Miasta Poznania z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 1, pozycja nr 1

Elżbieta Kopińska - kandydatka na radną do Rady Miasta Swarzędza z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 3, lista nr 4, pozycja nr 3

Magdalena Kosakowska - kandydatka na burmistrzynię Miasta i Gminy Kórnik, KWW Magdaleny Kosakowskiej „MY Kórniczanie”

Joanna Ludwiczak - kandydatka na radną do Rady Miasta i Gminy Szamotuły z KWW Obywatele dla Gminy, okręg nr 3, pozycja nr 1

Ewa Matuszczak - kandydatka na radną do Rady Miejskiej Wielenia z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, okręg nr 8

Marta Mazurek - kandydatka na radną do Rady Miasta Poznania z list Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 6

Marta Miciak - kandydatka na radną do Rady Miasta Piły z Koalicji Obywatelskiej, lista nr 4, okręg nr 4, pozycja nr 8

Barbara Mroczkowska - kandydatka na radną do Rady Miasta Leszna z listy nr 4 KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 1, pozycja nr 1

Anna Stęrzewska - kandydatka na radną do Rady Miasta Piły z list KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, okręg nr 1, pozycja nr 7

Bożena Szydłowska - kandydatka na burmistrzynię Swarzędza, KWW Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna

Czesława Wawrzyniak - kandydatka na Wójcinę gminy Duszniki z listy KWW Czesława Wawrzyniak, okręg nr 4


Województwo zachodniopomorskie:

Dorota Róża Chałat - kandydatka na radną do Rady Miasta Koszalin z KWW Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna, okręg nr 5, pozycja nr 3

Bogna Czałczyńska - kandydatka na radną do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 1, pozycja nr 5

Katarzyna Czarkowska - kandydatka na radną do Rady Miasta Koszalin z listy nr 4 KWW Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna, okręg nr 2, pozycja nr 4

Maria Jolanta Hołodowska-Goc - kandydatka na radną do Rady Miasta Koszalin z listy nr 5 SLD Lewica Razem, okręg nr 1, pozyzja nr 2

Ewa Jasińska - kandydatka na radną do Rady Miasta Koszalin z list Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 5, pozycja nr 3

Katarzyna Kosno - kandydatka do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z list Partii Razem, okręg nr 5, pozycja nr 1

Małgorzata Motylińska-Haczyk - kandydatka na radną do Rady Miasta Stargard z KWW Porozumienie Wyborcze LEWICA-NASZ STARGARD, okręg nr 4, pozycja nr 3

Agnieszka Odachowska - kandydatka PSL na Burmistrzynię Pyrzyc

Magdalena Iwona Pieczyńska - kandydatka na radną do Rady Miasta i Gminy w Gryfinie z Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2, pozycja nr 2

Ewelina Stach - kandydatka na burmistrzynię Sławna, KWW Czas na Mieszkańców

Joanna Wachowska - kandydatka na radną do Rady Miejskiej w Barlinku z KWW Pokolenia Razem dla Barlinka, okręg nr 1


 

Chcesz otrzymać rekomendację Kongresu Kobiet? Wypełnij ankietę dostępną pod tym ADRESEM.