Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Pełnomocniczka Kongresu Kobiet / Białystok 2018 

 

 
DANUTA KASZYŃSKA Działaczka  społeczno – polityczna na rzecz wspierania kobiet w różnych obszarach życia, rozwoju przedsiębiorczości szczególnie wśród młodego pokolenia i rozwoju Podlasia.
 
Z wykształcenia nauczycielka matematyki, doktorantka Szkoły Głównej Handlowej w Kolegium Ekonomiczno- Społecznym, absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu zarządzania i finansów w ochronie Zdrowia, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego.
 
Pełni mandat radnej Województwa Podlaskiego i jest v-ce przewodniczącą komisji rewizyjnej w Sejmiku Województwa Podlaskiego. Założycielka i prezeska Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu w Białymstoku. Pomysłodawczyni i współorganizatorka Podlaskich Kongresów Kobiet. V-ce Prezes Izby Przemysłowo- Handlowej w Białymstoku, członkini Rady Ekspertów ds. Gospodarczych przy Prezydencie Miasta Białegostoku, członkini Rady Przedsiębiorczości przy Zarządzie Województwa Podlaskiego. 
 
Uważa tak jak Isaac Newton, że „ Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów” .
Prywatnie – mama trójki dzieci, oraz babcia już 2 wnuków. 
 
 
Kontakt: 
danuta@kaszynska.pl
tel.604 061 792
 
 
 
 

Wicepełnomocniczka Kongresu Kobiet / Białystok 2018

 

MAŁGORZATA PASZKO - Mocno związana z Podlasiem. Wiceprezeska Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm, Prezeska Instytutu Ochrony Zdrowia Naturalnego. Współorganizatorka Podlaskiego Kongresu Kobiet.

Prowadzi firmę edukacyjno – doradczą. Opracowuje i wdraża projekty unijne, prowadzi rewitalizację społeczną w kilku podlaskich gminach. Działa w III sektorze, również z organizacjami z Ukrainy i Białorusi. Koordynatorka Klubu Tygodnika Powszechnego w Białymstoku.

Z wykształcenia i zamiłowania kobieta słowa i czynu, filolożka o zacięciu biznesowym i społecznym. Rozbudzanie oraz wspieranie przedsiębiorczości, szczególnie wśród kobiet, to dla niej priorytet.  

Prywatnie szczęśliwa mama czwórki dzieci i żona, amatorka wytwarzania tradycyjnych, naturalnych  nalewek.

Mistrzyni gier słownych oraz planszowych. W przyszłości otworzy fabrykę czekolady, to jej idee fixe.  

 
 
 
 
Kontakt: 
m.paszko@tomasconsulting.com
tel. 607 428 688