Warsztat „Znaczenie i wdrażanie polityki równościowej w firmie"Wczoraj odbył się warsztat „Znaczenie i wdrażanie polityki równościowej w firmie", które Stowarzyszenie Kongres Kobiet miało przyjemnością zorganizować wraz z Konfederacją Lewiatan oraz Akademią Liderek


Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom dziękujemy za obecność!


Celem warsztatu było promowanie działań przeciwdziałających luce płacowej oraz przybliżenie założeń projektu ustawy w sprawie ograniczania różnicy w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn złożonego przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet.

Podczas spotkania rozmawiałyśmy m.in. o tym jakie kroki związane z polityką równościową są podejmowane, czy warto przeprowadzać audyt luki płacowej i na czym polegają certyfikaty równości.


Było to pierwsze spotkanie z naszego warsztatowego cyklu dot. polityk równościowych, o dalszych wydarzeniach będziemy informować wkrótce!


Ale już możemy zdradzić, że będzie to jeden z tematów poruszanych na XIV Kongresie Kobiet, który odbędzie się 8 i 9 października we Wrocławiu i na który serdecznie Was wszystkie i wszystkich zapraszamy!Warsztat został zorganizowany w ramach projektu "Przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet na rynku pracy" realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

371 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie