Zarząd VI (od 22.06.2022)                                                                                                                                                                  Magdalena Środa

Ewa Rumińska-Zimny

Ewa Sufin-Jacquemart 

Agata Kobylińska

Komisja rewizyjna (od 20.06.2022)

Łukasz Łuka

Anita Kucharska-Dziedzic

Ewa Badowska-Domagała

Zarząd V (od 21.03.2019)                                                                                                            

Anna Karaszewska (prezeska do 11.05.2022)                                                                                                                          
Ewa Rumińska-Zimny (wiceprezeska)

Magdalena Środa (wiceprezeska)

Agata Kobylińska (wiceprezeska)

Ewa Sufin-Jacquemart (wiceprezeska)

Komisja rewizyjna (2019 - 2022)

Anna Miszewska
Kasandra Maria Rymsza

Łukasz Łuka

 

Zarząd IV (od 22.06.2016)

Dorota Warakomska (prezeska)
Małgorzata Fuszara (wiceprezeska)

Anna Karaszewska (wiceprezeska)
Ewa Rumińska-Zimny (wiceprezeska)

Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka (wiceprezeska)

Zarząd III (od 10.10.2013)

Dorota Warakomska (prezeska)
Anna Karaszewska (wiceprezeska)
Dominika Bettman (wiceprezeska)

Małgorzata Okońska-Zaremba (wiceprezeska) - do 28.04.2015
Małgorzata Fuszara (wiceprezeska) - do 25.09.2014

Ewa Rumińska-Zimny (wiceprezeska) - od 20.08.2015

Zarząd II (od 09.05.2011)

Elżbieta Ćwiklińska-Kożuchowska (wiceprezeska)
Małgorzata Fuszara (wiceprezeska)
Anna Karaszewska (prezeska)
Justyna Kryczka (wiceprezeska)
Anna Podniesińska (wiceprezeska)

Zarząd I (do 09.05.2011)
Beata Baran
Dorota Bryndal
Anna Podniesieńska
Bożena Wawrzewska
Ludwika Wujec