Zapraszamy na XII Kongres Kobiet online, pod hasłem:
JUTRO JEST W NASZYCH RĘKACH!


Zaczynamy w niedzielę, 27 września transmisją na żywo z kongresowego studia, a od poniedziałku 28 września do soboty 3 października planujemy od 17:00 codzienne debaty - dwanaście debat na XII Kongres.

Nowa rzeczywistość, do której trzeba się przystosować, to jeden z głównych tematów tegorocznego Kongresu. Ekspertki i aktywistki przyjrzą się jakie problemy i nierówności zrodziła pandemia, a jakie tylko pogłębiła, tak jak w przypadku przemocy domowej. Będzie też mowa o kondycji polskiej demokracji, niebezpiecznych ultrakonserwatywnych wpływach w polityce i życiu publicznym, o edukacji i roli mediów, a także o sytuacji osób LGBT, których prawa są obecnie szczególnie zagrożone. Kolejnym tematem będzie równość praw i szans w miejscu pracy, oraz niezależność ekonomiczna. To szczególnie ważne kwestie w czasie kryzysu, który jasno pokazuje, że zmiany są niezbędne. Dlatego też podczas XII Kongresu nie zabraknie dyskusji o dobrych rozwiązaniach w tym zakresie, m.in. o przedstawionym niedawno przez Stowarzyszenie pierwszym w Polsce projekcie ustawy w sprawie ograniczania luki płacowej.

Osoby, które chcą wziąć udział w XII Kongresie prosimy o bezpłatną rejestrację poprzez stronę:
www.kongreskobiet.pl/rejestracja

Kongres Kobiet jest inicjatywą społeczną i utrzymuje się m.in. dzięki Waszym wpłatom, dlatego i tym razem liczymy na Wasze wsparcie. Każda nawet najmniejsza kwota się liczy! Możesz również zakupić bilet-cegiełkę podczas rejestracji
https://pomagam.pl/xiikongreskobiet 

ul. Mokotowska 17/33

00-640 Warszawa

biuro@kongreskobiet.pl

  • Czarny Twitter Ikona
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

STOWARZYSZENIE KONGRES KOBIET

© 2019 by Stowarzyszenie Kongres Kobiet